Home ShowBiz Festë në shtëpinë e saj, ja si e priti Einxhel Shkrira 33-vjetorin e lindjes
Festë në shtëpinë e saj, ja si e priti Einxhel Shkrira 33-vjetorin e lindjes
0

Festë në shtëpinë e saj, ja si e priti Einxhel Shkrira 33-vjetorin e lindjes

0
0

Einxhel Shkira është një nga personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Moderatorja sot feston 33 vjetorin e saj të lindjes.

Ajo e priti në mesnatë këtë ditë të veçantë pranë njerëzve të saj të dashur.

Për të nuk kanë munguar urimet nga miqtë dhe familjarët, disa prej të cilave moderatorja i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Këtë herë ditëlindja e gjeti Einxhëlin në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të parë me Dj Dagz.

Linku: https://www.instagram.com/stories/einxhel_shkira/2978906865742558649/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CkGgZRzDT22/?utm_source=ig_web_copy_link