Home ShowBiz ‘Ju lutem mos e bëni’, Rozana Radi vjen me një thirrje prekëse për ndjekësit
‘Ju lutem mos e bëni’, Rozana Radi vjen me një thirrje prekëse për ndjekësit
0

‘Ju lutem mos e bëni’, Rozana Radi vjen me një thirrje prekëse për ndjekësit

0
0

Rozana Radi ka reaguar mbi një fenomen që e ndeshim shpesh në rrjete sociale.

Këngëtarja duket se është revoltuar nga postimet në varreza që qarkullojnë në rrjet.

Rozana ka zhgjedhur të kritikojë këtë fenomen në këtë mënyrë:

‘Nuk ka gjë më të vështirë për mua kur shikoj njerëz që postojnë foto tek varret e familjarëve të tyre! Ju lutem mos e bëni! Askush nga ata që nuk jetojnë më nuk do ta donte këtë gjë!
Mbajini në zemër kujtimet, dashurinë, dhimbjen. Çfarë do t’i tregoni “popullit” të Facebook dhe Instagram me këto foto?
Ka disa gjëra që nuk ndahen me të gjithë! Ndaj quhet paqe e perjetshme,’ ka shkruar këngëtarja.

Linku: https://www.instagram.com/p/Clj_OVuNx0g/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Clj_OVuNx0g/