Home ShowBiz Noizy reagon në mënyrë epike pas pjesmarrjes së Stresit në Big Brother Vip Kosova
Noizy reagon në mënyrë epike pas pjesmarrjes së Stresit në Big Brother Vip Kosova
0

Noizy reagon në mënyrë epike pas pjesmarrjes së Stresit në Big Brother Vip Kosova

0
0

Noizy dhe Stresi gjatë këtij viti do të mbahen mend për bashkimin historik mes tyre.

Dyshja lanë pas të gjitha hatërmbetjet nga e shkuara.

Stresi ishte pjesë e Alpha Show dhe kjo sigurisht në botën e showbizit shënohet si ngjarja e vitit.

Për pjesmarrjen e Stresit në këtë spektakël ka reaguar edhe Noizy duke i uruar fat. ‘Paq fat. Vëlla imagjino pas një muaji aty. Nuk do të shohin më sytë’.

Stresi dhe pse ka pak ditë qëndrimi në shtëpi nuk ka nguruar të flasë për historinë e tij me Noizyn.

Linku: https://www.instagram.com/noizy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/stresi/

tags: