Home ShowBiz ‘E kam prerë në besë’, Stresi zbulon detaje nga e shkuara me Noizyn
‘E kam prerë në besë’, Stresi zbulon detaje nga e shkuara me Noizyn
0

‘E kam prerë në besë’, Stresi zbulon detaje nga e shkuara me Noizyn

0
0

Stresi dhe Noizy kudo që iu lakohet emri rrëmbejnë vëmendjen e ndjekësve.

Reperët prej kohësh kanë lënë pas hatërmbetjet mes tyre.

Pjesmarrja e Stresit në Big Brother Vip ka bërë që të dëgjojmë shumë deklarata rreth jetës dhe të shkuarës së tij.

Së fundmi Stresi ka zbuluar momentin kur ka prerë në besë Noizyn.

‘Unë e kam prerë në besë Noizyn. Kemi qenë në Itali, e kam prerë në besë. Kemi pasur plane për muzikën me Noizyn. Ka luftuar për mua për kontrata. Këto vite karrierë po dua me u shpërbly bashkë. I kam lënë të gjitha të merret me këtë. Nuk ka asgjë më të vlefshme se dashuria”, ka deklaruar Stresi.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrothervipkosova/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/stresi/

tags: