Home ShowBiz ‘A janë paratë kaq të rëndësishme sa nuk je me fëmijën tënd’, Loredana thumbon keq Mozzikun
‘A janë paratë kaq të rëndësishme sa nuk je me fëmijën tënd’, Loredana thumbon keq Mozzikun
0

‘A janë paratë kaq të rëndësishme sa nuk je me fëmijën tënd’, Loredana thumbon keq Mozzikun

0
0

Loredana dhe Mozzik dhe pse të ndarë vijojnë të bëjnë zhurmë në media me postimet e tyre.

Këtë herë ka qenë rradha e  Loredanës.

Këngëtarja në një nga postimet e fundit në TikTok nuk ka ngurruar të thumbojë Mozzikun.

‘A janë paratë kaq të rëndësishme saqë nuk je me fëmijën tënd?’

Kujtojmë se në ditëlindje e Hanës dyshja ishin së bashku.

Për hir të së voglës ata jo pak herë janë parë në ambjente të përbashkëta.

Për sa i përket vajzës Mozzik e akuzoi pak kohë më parë se Loredana nuk e lejon ta takojë Hanën.

Linku: https://www.tiktok.com/@loredanaofficial?referer_url=afterparty.al%

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/loredana/

tags: