Home Lifestyle Horoskopi ditor, 5 shkurt 2023
Horoskopi ditor, 5 shkurt 2023
0

Horoskopi ditor, 5 shkurt 2023

0
0

Dashi

Dita e sotme favorizon të dashuruarit, ndërsa në punë është koha për të vazhduar iniciativat më të mira. Në punë nuk ju mungon kënaqësia, por duhet të punoni pak më shumë dhe të mendoni për të ardhmen.

Demi

Beqarët kanë nevojë për garanci dhe të dielën dikush do jetë veçanërisht intolerant me ata që nuk duken shumë të përfshirë. Në punë nuk ju mungon kënaqësia, por duhet të punoni pak më shumë dhe të mendoni për të ardhmen. Vlerësoni ofertat që do të vijnë.

Binjakët

Në ditët në vijim, edhe çiftet më me përvojë do të kenë nevojë për durim, veçanërisht në rast të çekuilibrave të shkaktuara nga problemet e jashtme. Në punë kërkoni më shumë stabilitet. Lajmet e mira do të vijnë nga mesi i shkurtit dhe do të gjeni ekuilibrin.

Gaforrja

Në ditët në vijim, beqarët që kanë pasur përvoja të këqija në të shkuarën nuk duhet të jenë shumë të kujdesshëm ndaj takimeve të reja. Në punë duhet të jeni më të vëmendshëm dhe të përqendruar, jo çdo gjë po shkon në rrugën e duhur. Keni nevojë për më shumë përqendrim, veçanërisht nëse duhet të kaloni një test.

Luani

Takimet e reja do jenë të favorizuara për beqarët në ditët në vijim, por krenaria nuk duhet të marrë përsipër punë të vëshira dhe të pamenaxhueshme. Në çift veproni duke planifikuar çdo detaj. Në punë, Jupiteri do jetë në anën tuaj deri në mes të qershorit. Kini kujdes!

Virgjëresha

Këta yje konfliktualë të fundjavës dhe javës në vijim, për jetën në çift ju këshillojnë kujdes. Dashuria është aty, por mendja për momentin duket se është diku tjetër. Në punë duhet të keni durim dhe të rishikoni marrëveshjet. Kuptoni se si të veproni përpara se të merrni një vendim të rëndësishëm.

Peshorja

Situata më në fund po rikuperohet në çift, por duhet të përpiqemi të kuptojmë se çfarë ndodhi në fund të vitit të kaluar. Ata që kanë kapërcyer keqkuptimet tani janë më mirë. Në punë jeni pak nervoz, por rezultatet kanë filluar të shfaqen. Ju mund të jeni të sigurt dhe të merrni kënaqësi të mirë. Mbani qetësinë.

Akrepi

Ata që kanë hequr dorë nga një lidhje do të kenë mundësi të njohin njerëz të rinj në ditët në vijim. Çiftet shpesh kanë shumë probleme të jashtme për t’u përballur. Në punë po ekspozoni shumë veten, përpiquni të jeni të sigurt për idetë tuaja dhe për rrugën që duhet të ndiqni.

Shigjetari

Afërdita nuk do të jetë në kulmin e saj në ditët në vijim, por kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet romantike duhet të përjetojnë probleme të pakapërcyeshme. Në punë jo çdo gjë ndodh menjëherë, por bëni durim. Jupiteri do të sjellë konfirmimin në maj, në pjesën e parë të muajit.

Bricjapi

Gjatë fundjavës do të jetë e mundur të bëni takime të veçanta nëse jeni beqarë, me Venusin e favorshëm, qielli do të hapet për mundësi të reja. Në punë duhet të nisni të mendoni për projektet që do të nisin në maj. Ju mund të guxoni më shumë. Nuk do të mungojë kënaqësia nga tani deri në pranverë, edhe nëse do t’ju duhet të bëni disa sakrifica.

Ujori

Mes të shtunës dhe të dielës, beqarët mund të kenë disa dyshime. Nëse ka diçka për të thënë në çift, duhet të qëndroni të qetë. Në punë Jupiteri do jetë i favorshëm deri në mes të majit, ndaj përfitoni nga ky moment.

Peshqit

Afërdita do të ndihmojë beqarët të rikuperohen në ditët në vijim, ndërsa çiftet që kanë tensione do të mund të reagojnë më lehtë duke filluar nga e shtuna. Një përgjigje që keni pritur do të vijë së shpejti në punë. Mund të kaloni një provim të vështirë.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-domenica-5-febbraio-2023/

Burimi i fotos: freepik.com