Home ShowBiz ‘Të premtoj që s’do më marri malli për ty’, kujt po i drejtohet Noizy
‘Të premtoj që s’do më marri malli për ty’, kujt po i drejtohet Noizy
0

‘Të premtoj që s’do më marri malli për ty’, kujt po i drejtohet Noizy

0
0

Noizy është një nga reperët më të dashur të muzikës shqiptare dhe jo vetëm.

Këngëtari gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe jo vetëm me jetën e tij private dhe profesionale.

Një postim i Noizyt ka ngjallur kuriozitet tek ndjekësit me postimin e tij të fundit.

‘Të premtoj qe sdo me marri malli per ty’.

Ende nuk dihet për kë e ka fjalën reperi, megjithatë ndjekësit kanë aluduar për gjithçka, nga makinat tek ndonjë femër në jetën e tij.

Linku: https://www.instagram.com/p/CpQIwkIIuPn/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/noizy/

tags: