Home Lifestyle Horoskopi ditor, 17 mars 2023
Horoskopi ditor, 17 mars 2023
0

Horoskopi ditor, 17 mars 2023

0
0

Dashi

Në dashuri pritshmëritë tuaja janë rritur shumë dhe nuk mund të gjeni dikë që përmbush të gjitha. Jeni në gjendje acarimi sepse prisni një përgjigje të rëndësishme në punë, por përpiquni të qëndroni të qetë.

Demi

Do jetë një ditë e mirë për çiftet që së fundmi kanë përjetuar disa kriza të vogla. Mundohuni të qëndroni larg komplikimeve të panevojshme. Aftësitë tuaja komunikuese do ju ndihmojnë shumë për të zgjidhur një situatë të vështirë në punë.

Binjakët

Hëna është e favorshme, do të jetë një ditë e bukur. Yjet janë të favorshëm për takime të reja, përfitoni nga rasti për të hedhur veten në situata të reja. Në punë do ju duhet të bëni zgjedhje vendimtare që mund t’ju ndryshojnë jetën.

Gaforrja

Afërdita nuk është më kundër dhe mund të gjeni qetësi në afeksionet tuaja duke qenë se në periudhën e fundit keni pasur shumë vështirësi në marrëdhënie. Profesioni juaj po përjeton një zhvillim të jashtëzakonshëm që mund t’ju çojë në një rritje të konsiderueshme në një kohë të shkurtër.

Luani

Nga pasditja Hëna do jetë në kundërshtim dhe mund të lindin disa diskutime të vogla në familje. Keni shumë nervozizëm dhe trupi juaj vuan. Në punë dikush ju ka bërë një premtim, por nuk do ta mbajë, përpiquni të vazhdoni.

Virgjëresha

Gjatë kësaj fundjave mund të flisni për gjëra të rëndësishme, është një kohë e mirë për t’u zënë. Mundësi të shkëlqyera pune janë në rrugë e sipër. Kujdes nga Saturni dhe vazhdoni gjithmonë me shumë kujdes në vendimet e rëndësishme.

Peshorja

Pas zhgënjimeve të fundit keni shumë frikë të bëni një gabim, por përpiquni të jeni të guximshëm. Ankthi po ju pengon të përjetoni disa situata të rëndësishme. Merreni me argumentet e pazgjidhura dhe përpiquni të pohoni veten, edhe në punë.

Akrepi

Disa njerëz nuk janë të kënaqur me marrëdhënien e tyre aktuale dhe krizat e marrëdhënieve janë në rrugë e sipër. Për të tjerët është koha e duhur për një takim me fat. Ndryshimet e roleve vijnë në punë.

Shigjetari

Shenja juaj është përballë Hënës dhe kjo do të çojë në emocione të reja. Ju duhet të pushoni, përpiquni të mos shihni gjithçka negativisht sepse së shpejti vijnë disa surpriza të këndshme.

Bricjapi

Disa kriza në çift do të kenë zgjidhje në këto ditë, për disa do të ketë një takim interesant me shenjën e Demit. Ju përjetoni një fazë ankthi sepse gjithçka po transformohet rreth jush. Duhet t’i lejoni vetes pak relaksim.

Ujori

Gjatë kësaj kohe ju pushtojnë pasione të reja, por përpiquni të vazhdoni me kujdes. Do të jetë një ditë rikuperimi, përpiquni të mos rrezikoni shumë në punë.

Peshqit

Është koha që zemrat e dashuruara të hidhen dhe të deklarohen. Do të jenë momente rikuperimi dhe mundësi të shkëlqyera janë në rrugë për ata që punojnë vetë.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-di-venerdi-17-marzo-2023/

Burimi i fotos:unsplash.com

tags: