Home Lifestyle Parashikimi i motit, 17 mars 2023
Parashikimi i motit, 17 mars 2023
0

Parashikimi i motit, 17 mars 2023

0
0

Moti gjatë ditës së sotme parashikohet i qëndrueshëm.

Pritet i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit si dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim dhe shpejtësi mesatare 3-10 m/s.

Më pas intensiteti i erës bie 1-10m/s.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës nga 2-5 ballë.

Temperaturat do të variojnë nga -1deri në 19 gradë.

Linku: Shërbimi Meteorologjik Ushtarak

Burimi i fotos: unsplash.com

tags: