Home Lifestyle Horoskopi ditor, 18 mars 2023
Horoskopi ditor, 18 mars 2023
0

Horoskopi ditor, 18 mars 2023

0
0

Dashi

Gjatë orëve të ardhshme, Hëna do të hyjë në shenjën tuaj dhe mund të ndikojë shumë në fillimin e ditës që mund të mos jetë më pozitive. Për fat të mirë, me kalimin e orëve, gjërat do të ecin siç duhet. Kështu që duhet të jeni të durueshëm.

Demi

Kjo fundjavë mund të jetë lakmusi për shumë prej jush, veçanërisht në fushën sentimentale. Vendosni ndjenjat tuaja në lojë dhe do të zbuloni nëse njerëzit e afërt jua kthejnë vëmendjen në të njëjtën mënyrë.

Binjakët

Në periudhën e fundit keni bërë njohje të ndryshme, ndoshta disa mund të rezervojnë disa surpriza. Bëni një mendje lokale dhe mendoni me kujdes se çfarë ju bën vërtet të lumtur.

Gaforrja

Kur jeni të shqetësuar dhe nervoz, përjetoni shqetësime në stomak. Ruani qetësinë edhe nëse këtë fundjavë mund t’ju ngacmojnë, mos iu përgjigjni me ashpërsi provokimeve, vetëm se po dëmtoni veten.

Luani

Sot mund të keni disa vështirësi për të gjetur qasjen e duhur me partnerin tuaj. Fjala kyçe do të jetë e mahnitshme. Kujdes me ngarkesën e shumtë që i shkaktoni vetes.

Virgjëresha

Gjatë kësaj fundjave mund të flisni për gjëra të rëndësishme, është një kohë e mirë për t’u zënë. Mundësi të shkëlqyera pune janë në rrugë e sipër. Kujdes nga Saturni dhe vazhdoni gjithmonë me shumë kujdes në vendimet e rëndësishme.

Peshorja

Hëna është në shenjën tuaj, kjo mund të nënkuptojë se mund të bëni takime interesante për sa i përket sferës sentimentale, por edhe çuditërisht për atë të punës, të cilat mund të ndryshojnë perspektivat tuaja.

Akrepi

Ndoshta në këtë periudhë nuk jeni shumë të interesuar për çështjet e dashurisë. Sidoqoftë, në fundjavë mund t’ju ndodhë diçka që mund të rindezë atë flakë tek ju që aktualisht duket e shuar.

Shigjetari

Kur fillon pranvera, ju përgatiteni për dashurinë. Për ata që janë në çift do jetë koha për të bërë udhëtime dhe eksperienca të paharrueshme; për ata që janë beqarë ka ardhur koha të gjejnë sërish dashurinë.

Bricjapi

Ju jeni një shkëmb, keni një karakter të fortë dhe shumë të vendosur, kjo ju bën edhe pikë referimi për të tjerët. Por kini kujdes në aspektin profesional disa surpriza të pakëndshme mund t’iu trazojnë.

Ujori

Sot marrëdhëniet e dashurisë duhet të testohen, stimulohen dhe forcohen. Fundjava është e duhura për të testuar veten si partner dhe për të zbuluar se çfarë mendojnë realisht njerëzit e afërt për ju. Në punë gjërat janë të qeta.

Peshqit

Keni kaluar një javë shumë të rëndë, por për fat të mirë kemi mbërritur në fundjavë të cilën do t’ju duhet ta shfrytëzoni maksimalisht për të pushuar dhe relaksuar pak.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-weekend-le-previsioni-di-oggi-sabato-18-marzo-2023/

Burimi i fotos: unsplash.com

tags: