Home ShowBiz Pas fitores së Stresit, ja si reagoi Keisi
Pas fitores së Stresit, ja si reagoi Keisi
0

Pas fitores së Stresit, ja si reagoi Keisi

0
0

Ish partnerja e Stresit, Keisi ka reaguar pas fitores së reperit në Big Brother Vip Kosova.

Krahas një postimi teksa ndiqte finale ajo shkruan:

‘Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, krenare dhe e lumtur për ty.’

Keisi dhe pse larg Stresi e ka bërë shpesh pjesë të rrugëtimit në shtëpinë vip me rrëfimet dhe deklaratat e tij.

Keisi e ka suportuar rrugëtimin e tij në çdo dalje që është ngacmuar rreth raportit të tyre.

Linku: https://www.instagram.com/stories/bkc___/3060841988564778514/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bkc___/

tags: