Home Lifestyle Horoskopi ditor, 19 mars 2023
Horoskopi ditor, 19 mars 2023
0

Horoskopi ditor, 19 mars 2023

0
0

Dashi

Hëna është e kundërt dhe krijon disa shqetësime të vogla dashurie. Për sa i përket punës, do të ishte më mirë të bënit një pushim për t’u shkëputur nga stresi. Do të jem më mirë javën tjetër. Ju duhet vërtet një pushim.

Demi

Në dashuri po ecën më mirë dhe keni para jush një fundjavë shumë premtuese. Në punë jeni plot energji. Kanalizojini mirë për të arritur gjëra të mëdha.

Binjakët

Hëna bëhet sërish aktive dhe i bën emocionet edhe më të forta se më parë. Mos u lodhni shumë në punë dhe përpiquni të rrethoheni me njerëz pozitivë. Vetëm në këtë mënyrë mund të arrini rezultate të rëndësishme dhe të demonstroni se nga çfarë jeni krijuar.

Gaforrja

Hëna është disonante dhe në këtë fundjavë do të ishte më mirë të shmangeshin polemika. Në punë vijnë propozime të reja që premtojnë. Mundohuni të mos ndaleni edhe nëse jeni të lodhur. Vetëm me përkushtim dhe sakrifica mund të arrihen gjëra të mëdha.

Luani

Ju jeni duke luftuar me disa vështirësi të vogla dashurie, por së shpejti do të jeni në gjendje të rikuperoni. Lajmet vijnë në punë, por shitjet varen nga ju. Vlereso me qetësi ofertat perpara se te pranosh çdo propozim.

Virgjëresha

Nëse jeni të dashuruar, tani është koha për të vepruar. Në punë jeni duke bërë një rrugë të bukur që do t’ju çojë larg. Është e kotë të qëndroni në të kaluarën, të vazhdoni nëse dikush ju ka bërë të vuani dhe të jeni të hapur ndaj njohurive të reja. I keni të gjitha kartat në rregull për çmim të lirë.

Peshorja

Ka ardhur koha të hidheni dhe të përfshiheni në dashuri. Në punë është një kohë e mirë për të përfunduar disa projekte të papërfunduara.

Akrepi

Kujdes nga polemikat në dashuri dhe nëse jeni beqar shikoni përreth. Në punë ka paqartësi por tashmë e dini se cilën rrugë doni të ndiqni.

Shigjetari

Në dashuri ka ditë të rënda ndaj tani shijoni qetësinë tuaj të merituar. Në punë mos u shqetësoni, mbani gjërat nën kontroll dhe do e shihni që gjithçka do shkojë mirë.

Bricjapi

Kjo është një ditë shumë e bukur për dashurinë. Nga ana tjetër në punë duhet të keni durim dhe ta lini kohën të kalojë. Kujdes nga shpenzimet. Kohët e fundit keni pasur të tepërta dhe mundohuni t’i kufizoni.

Ujori

Hëna është pak e çuditshme, prandaj kujdes nga diskutimi i dashurisë. Tregohuni diplomatik nëse nuk dëshironi të grindeni me partnerin tuaj edhe për çështje të vogla. Në punë, mos vendosni shumë hekura në zjarr dhe nëse dëshironi, kthehuni në lojë.

Peshqit

Një ditë e bukur për të shijuar emocionet e dashurisë. Në punë jeni ende në pritje të ndryshimeve. Zgjidhjet për diskutimet e ditëve të fundit vijnë së shpejti, si dhe kontrata të reja dhe mundësi për të ndryshuar njëherë e përgjithmonë jetën tuaj. Tre ditët e ardhshme do të jenë të mrekullueshme.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-domenica-19-marzo-2023/

Burimi i fotos:unsplash.com

tags: