Home Lifestyle Parashikimi i motit, 20 mars 2023
Parashikimi i motit, 20 mars 2023
0

Parashikimi i motit, 20 mars 2023

0
0

Moti i kthjellët mbizotëron në pothuajse gjithë vendin, ku kalime të pakta të vranësirave pritet të ketë në zonat e thella malore.

Ndërsa një pjesë e mirë e bregdetit do të mbetet me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga 4°C deri në 21°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke sjellë në brigjet detare dallgëzim 2 ballë.

Linku: meteoalb

Burimi i fotos: unsplash.com

tags: