Home ShowBiz Është duke shijuar pritjen e ëmbël, Fifi zbulon kur do të vijë në jetë i biri
Është duke shijuar pritjen e ëmbël, Fifi zbulon kur do të vijë në jetë i biri
0

Është duke shijuar pritjen e ëmbël, Fifi zbulon kur do të vijë në jetë i biri

0
0

Fifi është duke shijuar periudhën më të bukur të jetës.

Këngëtarja dhe partneri i saj Adis Patushi do të bëhen shumë shpejt prindër të një djali.

Së fundmi këngëtarja ka treguar se është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël.

Për më tepër ajo ka zbuluar gjatë një bisede virtuale me ndjekësit e saj se edhe pak ditë kanë ngelur përpara se bebi të vijë në jetë.

“Na kanë ngelur shumë shumë pak ditë”, shkruan Fifi në InstaStory duke e shoqëruar me një figurë emocionuese.

Linku: https://www.instagram.com/stories/fifi.official.fr/3068802107788501796/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cnpxe3cNDSI/?utm_source=ig_web_copy_link