Home ShowBiz Kiara mban premtimin i dërgon mesazhin e koduar Luizit në shtëpinë vip
Kiara mban premtimin i dërgon mesazhin e koduar Luizit në shtëpinë vip
0

Kiara mban premtimin i dërgon mesazhin e koduar Luizit në shtëpinë vip

0
0

Kiara ditën e sotme ka surprizuar Luizin duke i nisur një dron. Në dronë shkruhej: Të kam Zemer, të dua Kiara

Kujtojmë se në momentin që moderatorja ishte në nominim Luizi i kërkoi një mesazh të koduar për të ditur se si shikohet ai jashtë.

Misionin Kiara e ka përmbushur duke i dërguar një mesazh me dron.
Nisur dhe nga bisedat e mëparshme të çiftit, Luizi i tha moderatores se nëse del jashtë dhe sheh që ka shumë fansa pro dhe jam mirë, të më thotë thjeshtë Luizit të kam zemer.

Teksa qëndronte në oborr këngëtari ka mbetur i habitur në momentin që lexon mesazhin.

Linku: https://www.tiktok.com/@luizbbv2/video/7216017773783190790?embed_source=

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/CpGV-yLrg6K/