Home ShowBiz Baba për herë të parë, ish konkurenti i Për’Puthen zbulon gjininë e fëmijës
Baba për herë të parë, ish konkurenti i Për’Puthen zbulon gjininë e fëmijës
0

Baba për herë të parë, ish konkurenti i Për’Puthen zbulon gjininë e fëmijës

0
0

Beart Rexhepi një nga ish konkurrentët e Për’Puthen do të bëhet baba për herë të parë.

Pak ditë parë ai ndau lajmin e ëmbël me ndjekësit.

Tani Bearti ka zbuluar dhe gjininë e fëmijës.

Familja e tyre do të zgjerohet me një vajzë.

Urimet kanë qenë të shumta për miqtë dhe familjarët.

Ndjenjë që nuk përshkruhet me fjalë e tekst MashAllah shkruajti ai në momentin që ndau lajmin e ëmbël.

Kujtojmë se Bearti ka qenë në një lidhje të bujshme me Tea Trifonin e cila nuk zgjati shumë pas momentit që u bë publike.

Linku: https://www.instagram.com/beartrexhepi/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/beartrexhepi/

tags: