Home Lifestyle Horoskopi ditor, 28 maj 2023
Horoskopi ditor, 28 maj 2023
0

Horoskopi ditor, 28 maj 2023

0
0

Dashi

Do të ketë shumë mundësi për të takuar personin e duhur ndaj mos qëndroni në shtëpi. Në punë është më mirë të mos tregoheni shumë debatues. Dikush do të përpiqet në çdo mënyrë të vendosë një pengesë për ju në punë.

Demi

Në dashuri e gjeni veten duke përjetuar një moment të veçantë dhe ndoshta duhet të zgjidhni mes dy njerëzve. Marrëveshjet e reja vijnë në punë.

Binjakët

Parajsa favorizon ndjenjat dhe madje ajo që dukej si një miqësi e vetme mund të kthehet në diçka më shumë. Një lajm interesant po vjen në punë. Peshoni të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni një punë të re.

Gaforrja

Vëmendje në dashuri, mund të ndiheni paksa të shkëputur nga partneri, por është më mirë të flisni për këtë. Në punë nuk mungojnë tensionet dhe mund të ketë edhe një debat me kolegët. Mundohuni ndonjëherë të kafshoni gjuhën tuaj dhe të mos thoni gjithçka që mendoni.

Luani

Ka një afrimitet të bukur me disa Peshq edhe nëse shpesh keni vështirësi të kuptoni njëri-tjetrin duke pasur parasysh dallimet e karakterit tuaj. Në punë do të vijnë shumë kënaqësi të mira dhe ju i meritoni të gjitha.

Virgjëresha

Me personin e duhur pranë jush, mund të bëni shumë. Në punë keni shumë ide që do të kenë sukses. Megjithatë, ju duhet të jeni të mirë për të ditur se si t’i shesni ato në marrëdhëniet me kolegët dhe eprorët. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të rrisni të ardhurat tuaja.

Peshorja

Ka ardhur momenti për të zyrtarizuar një lidhje që e mbani prej disa kohësh. Është koha për t’u përfshirë në punë. Duhet të riktheheni në lojë dhe të filloni përsëri shkëlqyeshëm, vetëm në këtë mënyrë mund të arrini gjëra të mëdha.

Akrepi

Kjo fundjavë është shumë e bukur për dashurinë dhe nëse jeni beqarë mund të bëni njohje të reja interesante. Në punë ka vonesa për disa projekte por mos u shqetësoni.

Shigjetari

Nëse jeni çift dhe dëshironi të bëni këtë hap përpara, tani është koha e duhur për të bërë plane për të ardhmen. Nga ana tjetër në punë po vijnë lajme të mira. Do t’ju duhet të arrini gjëra të mëdha, por për ta bërë këtë duhet të përveshni mëngët dhe t’i jepni gjithçka nga forca juaj.

Bricjapi

Nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë, me siguri ndjeni dëshirën për t’i dhënë një shtysë pasionit tuaj. Në punë së shpejti do të arrini të korrni frytet e angazhimit tuaj.

Ujori

Mund të bëni njohje të reja kështu që lëreni veten pak më shumë se zakonisht. Në punë, nga ana tjetër, mendoni me kujdes për atë që dëshironi dhe më pas lëvizni në përputhje me rrethanat.

Peshqit

Kjo ditë është ideale për ndjenjat dhe mund të takoni edhe një shpirt binjak. Në punë jeni në një fazë pasigurie por shumë shpejt do të arrini të bëni gjëra të mëdha. Ju duhet të provoni se nga çfarë jeni krijuar dhe do të arrini gjëra të mëdha.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-del-giorno-le-previsioni-di-domenica-28-maggio-2023/

Burimi i fotos: freepik.com