Home ShowBiz ‘Miss Universe Albania dhe Kosovo 2023’, ja kush janë vajzat që triumfuan
‘Miss Universe Albania dhe Kosovo 2023’, ja kush janë vajzat që triumfuan
0

‘Miss Universe Albania dhe Kosovo 2023’, ja kush janë vajzat që triumfuan

0
0

Mbrëmë është mbajtur Miss Universe Albania dhe Kosovo 2023.

Eventi  i madh i bukurise është një spektakël  me shumë surpriza dhe të ftuar VIP.

Këtë vit  Endi Demneri fitoi kurorën e Miss Universe Albania 2023!

Bukuroshja nga Tirana fitoi spektaklin e madh të bukurisë organizuar në Pallatin e Kongreseve.

24-vjeçarja e cila ka vite që është pjesë e botës së modelingut.

Ajo do te perfaqesoje Shqipërinë në edicionin e 72-të të Miss Universe, që këtë vit do të mbahet në El Salvador.

Ndërkohe qe Kosova do të prezantohet në këtë event me Abesa Rrahmani, e cila u kurorezua ne mbremjen e djeshme si Miss Universe Kosova 2023.

Linku: https://www.instagram.com/endidemneri/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/endidemneri/

tags: