Home ShowBiz Përforcohen dyshimet për rikthim, Vivien kapet mat me mamin e Getinjos
Përforcohen dyshimet për rikthim, Vivien kapet mat me mamin e Getinjos
0

Përforcohen dyshimet për rikthim, Vivien kapet mat me mamin e Getinjos

0
0

Vivi dhe Getinjo janë dy nga dyshet më të komentuara së fundmi në rrjet.

Pak kohë pas ndarjes dyshja u kapën mat së bashku në Ferizaj.

Ndjekësit duket se nuk do ti lënë të qetë deri në momentin që dyshja do të konfirmojnë rikthimin.

Së fundmi një tjetër moment ka shtuar dyshimet për një mundësi të dytë mes tyre.

Modelja është shfaqur përkrah mamit të Getinjos dhe duket se kanë dalë për të bërë pazarin së bashku.

Kujtojmë se modelja është përfolur për një shtatzëni të mundshme megjithatë deri më tani nuk ka asnjë konfirmim zyrtar.

Linku: https://www.instagram.com/getinjo/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/vivienthano/

tags: