Home ShowBiz Ariana Lirey vulos rikthimin me dedikimin që bëri ndaj Don Xhonit
Ariana Lirey vulos rikthimin me dedikimin që bëri ndaj Don Xhonit
0

Ariana Lirey vulos rikthimin me dedikimin që bëri ndaj Don Xhonit

0
0

Don Xhoni dhe Ariana Lirey prej kohësh kanë bërë bujë me historinë e tyre të dashurisë.

Dyshja pas një krize të gjatë i dhanë fund raportit të tyre.

Megjithatë duket se ata kanë gjetur përsëri rrugën drejt një rikthimi.

Dedikimi i fundit që modelja ruse i ka bërë reperit ka vulosur rikthimin mes tyre.

‘Faleminderit për historinë tonë dhe dashurinë, të dua përgjithmonë.’

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë në komente suportuese ndaj dashurisë së tyre.

Linku: https://www.instagram.com/arianalirey/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/arianalirey/