Home ShowBiz ‘Më kanë shkaktuar dhimbje’, Princ Harry hedh poshtë thashethemet që James Hewitt është babai i tij
‘Më kanë shkaktuar dhimbje’, Princ Harry hedh poshtë thashethemet që James Hewitt është babai i tij
0

‘Më kanë shkaktuar dhimbje’, Princ Harry hedh poshtë thashethemet që James Hewitt është babai i tij

0
0

Princi Harry pranon në një dëshmi të re gjyqësore se thashethemet e gjata se James Hewitt është babai i tij i vërtetë  i ka shkaktuar atij dhimbje të madhe gjatë viteve.

Ai sulmoi publikimet e mediave në një deklaratë me shkrim të marrë nga New York Times të martën për përjetësimin e thashethemeve të atësisë në disa artikuj.

“Në atë kohë, kur isha 18 vjeç dhe kisha humbur nënën time vetëm gjashtë vjet më parë, histori të tilla si kjo më dukeshin shumë të dëmshme dhe shumë reale,” tha Harry, duke iu referuar një artikulli të The People me titull: Komplot për të grabitur ADN-në e Harrit”, botuar më 15 dhjetor 2002.

Princi Harry tha në një deklaratë të re se thashethemet që pretendonin se James Hewitt ishte babai i tij i vërtetë ishin “të liga dhe mizore”.

Kujtojmë se dhe ish-i i Dianës mohoi se ai ishte babai i Harry-t, duke i thënë me vendosmëri një emisioni televiziv australian kur u pyet për thashethemet, “Jo, nuk jam”.

Linku: https://pagesix.com/2023/06/06/prince-harry-blasts-rumor-james-hewitt-is-his-real-dad/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/harry_meghan_brasil/

tags: