Home ShowBiz Kendall Jenner sjell trendin e rrobave të banjos me këtë foto
Kendall Jenner sjell trendin e rrobave të banjos me këtë foto
0

Kendall Jenner sjell trendin e rrobave të banjos me këtë foto

0
0

Kendall Jenner,  mbretërshea e bikinive për adoelshntë ka publikuar një fot me bikini bombë.

Kendall Jenner , e cila është drejtore kreative e FWRD , ka pozuar për fushatën më të fundit të shitësit të veshjeve me jo një, por dy bikini të hapura. Në  foton e parë,  Jenner shihet me një bluzë bikini në stilin bralette me kupat pothuajse plotësisht të prera për një efekt peekaboo, plus fundet me prerje të lartë.

Kostumi është  Twisted Underbust Bikini Top  nga marka e stilistit Di Petsa,  i famshëm për fustanet e tij të dytë të lëkurës “me pamje të lagur” dhe shitet me pakicë për 265 dollarë. Pjesa  e poshtme që përputhet  do t’ju kushtojë 220 dollarë. Jenner veshi kostumin me flokë të lagur dhe një palë vathë në rrathë për një atmosferë të pastër nga pishina.

Linku:  https://www.teenvogue.com/story/kendall-jenner-di-petsa-bikini-underboob-cutouts-fwrd-summer-2023-campaign

Foto; https://www.instagram.com/p/CtHhfKJxDC4/