Home ShowBiz Sydney Sweeney zbulon si reaguan familjarët pas skenave të saj të nxehta nudo
Sydney Sweeney zbulon si reaguan familjarët pas skenave të saj të nxehta nudo
0

Sydney Sweeney zbulon si reaguan familjarët pas skenave të saj të nxehta nudo

0
0

Sydney Sweeney zbulon reagimet e babait dhe gjyshit për të parë atë në eufori.

Sydney Sweeney, e cila është shfaqur në disa skena nudo dhe seksi, foli për sesi familja e saj u përgjigjet kur e pa atë në shfaqje për herë të parë.

Babai dhe gjyshi i Sydney Sweeney nuk ishin tamam euforikë që aktorja u zhveshur në Euphoria.

25-vjeçarja, e cila luan Cassie, është shfaqur në disa skena nudo dhe seksi në serialin eksplicit dramatik të Max-it për adoleshencë, duke filluar që nga episodi i parë që u shfaq premierë në 2019.

“Unë nuk e përgatit fare babin tim,” tha Sydney, duke qeshur. Kështu që ai vendosi se do ta shikonte pa më thënë mua, me dashuri e tij. Babai dhe gjyshi im e fikën dhe u larguan.

Skenat nuk ishin befasi për nënën e saj. Sydney i tha Willie në intervistën, pjesë e së cilës u postuan më 3 qershor, se nëna e saj e dinte se çfarë do të ndodhë në shfaqje, sepse ajo vizitoi setin e Euforisë “disa herë”. Ajo gjithashtu tha: “Gjyshja ime, ajo është një mbështetje e madhe e imja”.

“Nuk i kisha përgatitur fare dhe as nuk i paralajmërova që pas pak minutash do të ishte skena intime ku isha unë protagoniste”, shtoi Sweeney.

Linku: https://www.eonline.com/news/1376289/sydney-sweeney-reveals-dad-and-grandpas-reactions-to-watching-her-on-euphoria

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/sydney_sweeney/

tags: