Home ShowBiz Ja si kujdest Haily Bieber për lëkurën
Ja si kujdest Haily Bieber për lëkurën
0

Ja si kujdest Haily Bieber për lëkurën

0
0

Fjalët “Hailey Bieber ” dhe “kujdes për lëkurën” janë bërë praktikisht sinonime në këtë pikë. Modelja dhe themeluesja e Rhode  i ka ftuar gjithmonë fansat të shohin si kujdest ajo për lëkurën.

Siç dëshmohet nga  fotografia e saj e fundit e verës,  Bieber nuk e lyen fytyrën vetëm me serume dhe esenca; ajo praktikon gjithashtu diellin e sigurt dhe ne kemi detaje mbi kremin e saj të përdorimit të diellit.

Bieber ndau një sërë fotosh argëtuese të rutinës së saj të kujdesit të lëkurës dhe manikyrit gjatë verës, duke përfshirë një foto të saj duke u zhytur në diell.

Në foto, Bieber ka veshur një kapelë (mbrojtje e shkëlqyer nga dielli!) dhe një tank blu  Guest in Residence  mbi një bikini blu për fëmijë.

Pranë saj në batanijen e saj të plazhit janë disa libra, një stilolaps, trajtimi gjithnjë i pranishëm  Rhode Peptide Lip Treatment , thelbi hidratues i ardhshëm i markës, plus një shishe me SPF në formë katrore. Cilin saktësisht?

Nëse aftësitë tona të hamendjes nuk na dështojnë:  Të Premtet e Verës ShadeDrops Mineral Milk Krem dielli SPF 30 .

Linku: https://www.teenvogue.com/story/hailey-bieber-summer-fridays-shadedrops-mineral-milk-sunscreen-spf-30

Foto;

https://www.instagram.com/p/CtIBCImvg-V/