Home ShowBiz Zbulohet komenti i hidhur që bëri Elizabeth ndaj Meghan pak para se të ndahej nga jeta
Zbulohet komenti i hidhur që bëri Elizabeth ndaj Meghan pak para se të ndahej nga jeta
0

Zbulohet komenti i hidhur që bëri Elizabeth ndaj Meghan pak para se të ndahej nga jeta

0
0

Mbretëresha e ndjerë bëri një koment në lidhje me Meghan Markle që i përfshiu të gjithë në një pritje në Pallatin, një burim ka pretenduar në mënyrë sensacionale.

Vetëm një muaj para vdekjes së saj në moshën 96-vjeçare, thuhet se e quajti mbesën e saj “të keqe” pasi marrëdhënia midis Sussex-ëve arriti në nivelin më të ulët historik.

“Ishte jashtë karakterit që Mbretëresha të përdorte një fjalë të tillë si ‘e keqe’ për të përshkruar Meghan-in, por ajo thuhet se e bëri pasi nuk e priti aspak mirë largimin e Harryt nga posti mbretëror.

Harry dhe Meghan kishin bërë një sërë akuzash serioze në lidhje me Familjen Mbretërore, duke përfshirë pretendimet për racizëm për ngjyrën e lëkurës së djalit të tyre Archie dhe se Meghan nuk i ishte treguar mbështetje ndërsa po luftonte me mendime vetëvrasëse. Kujtimet e Harryt Spare, botuar në fillim të këtij viti, e zgjeruan më tej përçarjen.

Linku: https://www.mirror.co.uk/news/royals/queen-made-startling-remark-meghan-30903944

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/theroyalfamily/

tags: