Home ShowBiz Dagz flet për planet e dasmës me Einxhel
Dagz flet për planet e dasmës me Einxhel
0

Dagz flet për planet e dasmës me Einxhel

0
0

Dagz dhe Einxhel janë kthyer në një nga dyshet me të dashura për publikun.

Çifti prej kohësh janë zhvendosur në Prishtinë. Të gjithë po presin për një hap tjetër në raportin e tyre pas ardhjes në jetë të Trev.

Dagz ka zbuluar se vetë nuk është natyrë që i pëlqen dasmat por Einxhel duket se e ka më me qef.

‘Nuk ka pasur martesë në fshehtësi sepse as nuk mundemi ta bëjmë. Çdo detaj sado i vogël del në media. Unë nuk jam shumë tip i dasmave por kohët e fundit po ka qejf Einxhel për një dasmë.

I ka pëlqyer dasma e motrës sime dhe nuk është se nuk e kemi menduar. Kemi qejf që edhe Trev të jetë pak më i rritur e të bëjmë një dasmë tamam.’

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=CGJYwnxcWhs&t=381s

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/dj_dagz/

tags: