Home ShowBiz Fero thotë se ishte një “luan” gjatë lidhjes me Arbenitën
Fero thotë se ishte një “luan” gjatë lidhjes me Arbenitën
0

Fero thotë se ishte një “luan” gjatë lidhjes me Arbenitën

0
0

Ish-reperi i njohur shqiptar, Fero, po vazhdon të jetë shumë i përfolur edhe pas largimit të tij nga muzika.

Ai ka qenë në veçanti në titujt e mediave lidhur me jetën e tij private, përkatësisht raportet me partneren e tij Arbenita Ismajli.

Kjo e fundit e kishte akuzuar publikisht për dhunë dhe madje e kishte denoncuar edhe në polici, gjersa edhe pas kësaj ngjarje u panë sërish bashkë.

Screenshot 2023-09-18 145608

Së fundmi, ish-reperi gjilanas ka vendosur t’u tregojë ndjekësve të tij me anë të një metafore, se si ka qenë ai si partner i Arbenitës.

Bëhet fjalë për një video ku shihet një luan, teksa ledhaton partneren e tij luaneshë.

Linku: https://www.instagram.com/ferofera/?hl=en

Foto: https://www.instagram.com/ferofera/?hl=en