Home Aktualitet Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian përfshihet në një aksident të frikshëm
Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian përfshihet në një aksident të frikshëm
0

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian përfshihet në një aksident të frikshëm

0
0

Ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian, Lamar Odom, pëson aksident.

Khloe Kardashian, personazhi dhe sipërmarrësja e njohur televizive, dikur ka kaluar një përvojë traumatike që vazhdon ta prekë edhe sot. Në moshën 17-vjeçare, ajo u përfshi në një aksident të rëndë automobilistik që e la atë duke luftuar me traumën e trurit dhe humbjen e përhershme të kujtesës.

Përplasja e fundit me makinë e Lamar Odom hedh dritë mbi aksidentin e kaluar të Khloe Kardashian

Në një incident të veçantë, por disi të ngjashëm, Lamar Odom, ish-bashkëshorti i Khloe Kardashian, u gjend në një situatë të rrezikshme gjatë orëve të para të së hënës.

Odom u përfshi në një aksident automobilistik pranë rezidencës së tij ndërsa po kthehej nga shtëpia e një shoku në Northridge. Aksidenti ka ndodhur kur ai ka tentuar të marrë telefonin e tij të rënë, duke humbur kontrollin e automjetit dhe duke u përplasur me dy makina të parkuara. Fatmirësisht, aksidenti, i cili rezultoi me dëme të konsiderueshme në Mercedes të Odom, nuk shkaktoi asnjë të lënduar. Incidenti herët në mëngjes tërhoqi vëmendjen e LAPD-së, e cila konfirmoi se Odom ishte i matur kur ndodhi aksidenti. Pasi dha një rrëfim të incidentit dhe shkëmbyen detajet e sigurimit me pronarët e makinave të dëmtuara, Odom u largua nga vendi i ngjarjes me ndihmën e ekipit të tij të sigurisë, dukshëm i tronditur, por i padëmtuar.

Kjo ngjarje e fundit shërben si një kujtesë e brishtësisë së jetës, duke përsëritur ndjenjat e ndara nga Khloe Kardashian për përvojën e saj shumë vite më parë. Ai thekson nevojën për vëmendje në rrugë dhe rreziqet që mund të qëndrojnë edhe në momente në dukje të parëndësishme.

Linku: https://sportsmanor.com/nba-khloe-kardashians-ex-husband-lamar-odom-suffers-the-same-tragic-fate-as-the-reality-tv-star-22-years-later/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/Cu0pZBQrzVh/