Home ShowBiz Luizi i bën dedikimin e veçantë Kiarës në pushimet e fundit
Luizi i bën dedikimin e veçantë Kiarës në pushimet e fundit
0

Luizi i bën dedikimin e veçantë Kiarës në pushimet e fundit

0
0

Kiara dhe Luizi pas një fluksi të madh angazhimesh kanë vendosur të shijojnë disa ditë pushimi me njëri-tjetrin.

Sigurisht gjatë pushimeve nuk kanë munguar dhe momentet e këndshme në rrjete sociale.

Luizi i ka bërë një dedikim të veçantë Kiarës.

‘Ndërkohë Kiara që shikon Duomon unë shijoj pamjen më të bukur në botë sapo hap sytë.’

Kujtojmë se Kiara është përfolur shpesh herë për një shtatzëni të mundshme megjithatë deri më tani nuk ka asnjë reagim zyrtar.

Linku: https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3194749680074473073/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/itsluizejlli/

tags: