Home ShowBiz Erida ndan çiftin Haris-Amadea me zgjedhjen e guximshme
Erida ndan çiftin Haris-Amadea me zgjedhjen e guximshme
0

Erida ndan çiftin Haris-Amadea me zgjedhjen e guximshme

0
0

Erida me zgjedhjen e saj për tu bërë çift në Love Island.

Pas një takimi të shkurtër me Harisin ajo ka zgjedhur që gjatë kësaj jave të bëhet çift me Harisin.

Ky lajm ka tronditur Amadean e cila ka shpërthyer në lot pas kësaj lufte që i ka hapur Erida.

Amadea është zgjedhur nga Stivi për tu bërë çift në mënyrë shoqërore.

Hyrja e Eridës ka trazuar çiftet brenda vilës. Ajo duket se ka në fokus Harisin dhe Aleksandron.

Çiftet i pret një javë e zjarrtë pas këtyre trazirave që solli zgjedhja e anëtarës më të re të vilës.

Linku: https://www.instagram.com/loveisland.albania/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/loveisland.albania/

tags: