Home ShowBiz U shtrua në spital me urgjencë, ja si është gjendja shëndetësore e Fedez
U shtrua në spital me urgjencë, ja si është gjendja shëndetësore e Fedez
0

U shtrua në spital me urgjencë, ja si është gjendja shëndetësore e Fedez

0
0

Chiara Ferragni pak orë më parë u nis me urgjencë nga Parisi për shkak se gjendja shëndetësore e Fedez nuk ishte e mirë.

Këngëtari ka shqetësuar ndjekësit dhe së fundmi një postim i tij ka dhënë më shumë detaje se çfarë po ndodh.

Ai ka treguar se është i shtruar në spital dhe gjendja e tij është më mirë falë ndërhyrjes së mjekëve.

‘Ndërkohë faleminderit për të gjitha mesazhet që po më dërgoni sepse mbështetja është gjithmonë e nevojshme në këto momente.

Aktualisht jam i shtruar në spital për shkak të dy ulçerave që më kanë shkaktuar hemorragji të brendshme. Falë dy transfuzioneve të gjakut tani jam shumë më mirë. Falënderoj stafin mjekësor që më shpëtuan jetën.’

Linku: https://www.instagram.com/fedez/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/fedez/