Home ShowBiz Kim Kardashian i futet aktrimit me seriozitet, zbulohet projekti i rradhës
Kim Kardashian i futet aktrimit me seriozitet, zbulohet projekti i rradhës
0

Kim Kardashian i futet aktrimit me seriozitet, zbulohet projekti i rradhës

0
0

Kim Kardashian i futet aktrimit “seriozisht”, pas rolit në serialin e njohur tashmë do e shohim në film!

Kim Kardashian duket se ka shkëlqyer në rolin e Siobhan në “American Horror Story” dhe një tjetër projekt po vjen.

Kim ka marrë një propozim të ri për të qenë pjesë e një filmi që mban titullin “The 5th Wheel”, film që thuhet se do të jetë i zhanrit komedi dhe është shkruar nga Paula Pell dhe Janine Brito.

Sa i takon rolit, nëse do të pranojë sigurisht, Kim do të jetë një grua në karrierë, sipërmarrëse e një biznesi, por nuk dihen ende detajet, edhe pse ka zhvilluar disa takime me producentët.

Linku: https://people.com/entertainment/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/kimkardashian/

tags: