Home ShowBiz Ndodh dhe kjo, vajza e njërit prej konkurrentëve futet papritur në studion e Për’Puthen
Ndodh dhe kjo, vajza e njërit prej konkurrentëve futet papritur në studion e Për’Puthen
0

Ndodh dhe kjo, vajza e njërit prej konkurrentëve futet papritur në studion e Për’Puthen

0
0

Për’Puthen sa vjen dhe befason ndjekësit me ngjarjet që zhvillohen mes konkurrentëve.

Së fundmi vajza e një konkurrenti është futur në studio duke lënë pa fjalë publikun.

Bëhet fjalë për vajzën e Vedatit e cila së fundmi është futur në studio duke i dhuruar një trëndafil Megit.

Vedati dhe e bija kanë një lidhje të ngushtë dhe pse është e ndarë nga e ëma e saj.

Alba dhe Vedati pas takimit kanë pësuar një krizë të fortë mes tyre.

Ardhja e vajzës duket se ka thyer pak akullin.

Vedati duket se ka përdorur të bijën për të afruar Albën pranë vetes tha Megi.

Nuk e shfrytëzoj vajzën time për tu afruar me vajza të tjera.

Unë thjeshtë e solla sepse ia kisha premtuar publikut dhe vajzës.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=19gLgbacnO8

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=19gLgbacnO8

tags: