Home Aktualitet Lëkundje tërmeti në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra
Lëkundje tërmeti në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra
0

Lëkundje tërmeti në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

0
0

Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak më parë në Lezhë.

Sipas EMSC, tërmeti kishte magnitudë 3,4 ballë.

Ndërsa, epiqendra ka qenë 7 km larg Lezhës dhe 59 km larg Durrësit.

Lëkundjet janë dëgjuar deri në Pejë.

Fatmirësisht nuk njoftohen dëme materiale.

Ndërkohë, raportohet se lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit.

Linku: EMSC

Burimi i fotos:pexele.com

tags: