Home ShowBiz Samir Mane zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë partneres
Samir Mane zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë partneres
0

Samir Mane zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë partneres

0
0

Samir Mane ka qenë i ftuar së fundmi në ‘Më Lër Të Flas’ ku kanë diskutuar rreth parave dhe lumturisë.

Për sa i përket rrogës së parë ai u shpreh se kurrë nuk ka marrë një të tillë pasi ka pasur bizneset e tij që në moshë të vogël.

Po cila ka qenë dhurata më luksoze që i ka bër partneres?

Mane pyetjes iu përgjigj kështu:

Besoj do të ketë qenë ndonjë makinë. Zakonisht nuk bëj dhurata të shtrenjta, por besoj që do të ketë qenë makinë pak më e mirë.
Donaldi e pyeti çfarë makine?
Samir Mane: Tani ka një “Bentley”.
Donald Veshaj: Aman nga këto të voglat thotë ai me të qeshura. Po ajo juve?
Samir Mane: “Bentley”, prap.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=NcAMwx1aGuA&t=4s

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=NcAMwx1aGuA&t=4s

tags: