Home Lifestyle Horoskopi ditor, 10 dhjetor 2023
Horoskopi ditor, 10 dhjetor 2023
0

Horoskopi ditor, 10 dhjetor 2023

0
0

Dashi

Në dashuri vjen pak fat ndaj shfrytëzojeni momentin dhe shijoni këto momente qetësie. Në punë gjithçka po shkon mirë edhe nëse ju duhet të merrni disa vendime të vështira. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Demi

Nëse ju pëlqen dikush, mos prisni t’i tregoni, kjo është koha e duhur. Në punë duhet të keni kujdes vetëm për paratë. Kohët e fundit keni shpenzuar shumë, përtej planeve tuaja. Tani kuleta po qan.

Binjakët

Në dashuri, është më mirë të harroni punët klandestine dhe të shikoni tek ata që mund t’ju japin dashuri nën dritën e diellit. Ka diçka për të zgjidhur në punë. Ndoshta dikush nuk po luan drejt, ose do të bëjë gjithçka që mundet për t’ju penguar. Mos u zemëroni, por vishni një fytyrë të mirë, por mos lejoni që të tallen.

Gaforrja

Në dashuri, kini kujdes të mos thoni gjëra për të cilat mund të pendoheni. Në punë nuk është momenti i duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme, më mirë ta shtyni. Shijoni këto ditë pushimi një javë e re me vështirësitë e saj është gati të nisë.

Luani

Jeta juaj në çift po evoluon dhe do të ndryshojë. Në punë është mirë të mos merrni vendime të nxituara. Kujdesuni më shumë për shëndetin.

Virgjëresha

Ka ardhur koha për të rikuperuar pak energji dhe për ta derdhur atë në dashuri. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Shumë gjëra do rregullohen, mjafton të keni pak durim. Gjëra të reja po vijnë në punë. Ndoshta një promovim i shumëpritur.

Peshorja

Në dashuri është më mirë të fokusoheni tek e tashmja dhe të harroni të shkuarën. Në punë nuk po shkon shumë mirë por shumë shpejt do të mund të rifitoni energjinë dhe dashurinë për punën tuaj. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses. Përveshni mëngët.

Akrepi

Kini kujdes të mos bini në dashuri me njerëz që tashmë janë të punësuar, nuk do të kishte kuptim. Në punë është më mirë të mos humbisni mundësitë që ju lindin. Mos e mbani këmbën në të dyja këpucët.

Shigjetari

Në dashuri gjithçka nuk shkon shumë mirë por shumë shpejt do të rikuperohet. Në punë keni shumë projekte të planifikuara dhe do të keni mundësi të bëni një hap të madh në cilësi. Ndoshta një promovim i këndshëm ose një rritje rroge. E merituat me përkushtimin dhe sakrificën tuaj.

Bricjapi

Në dashuri është një periudhë shumë e favorshme për të takuar dikë me të cilin mund të dashuroheni. Gjithçka është në rregull në punë, ju jeni në rrugën e duhur. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Ka mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë. Përveshni mëngët.

Ujori

Në dashuri është më mirë të mos merrni vendime të nxituara sepse nuk jeni të qartë. Në punë ka ende konfuzion dhe dëshirë për ndryshim. Shikoni përreth, nuk do të mungojnë mundësitë e mëdha për sukses. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Peshqit

Jeni veçanërisht melankolik, por mos u zhytni shumë në këtë gjendje mendore. Në punë vijnë gjëra të reja, mjafton të keni pak më shumë durim. Mos e fajësoni veten nëse diçka nuk shkon sipas planit, do të ketë mundësi të mëdha për sukses në çdo fushë.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-di-oggi-domenica-10-dicembre-2023/

Burimi i fotos:pexele.com