Home ShowBiz ‘Ka pasur sherre, luftë’! Donaldi iu rikthehet emocioneve nga takimi i famshëm me Borën
‘Ka pasur sherre, luftë’! Donaldi iu rikthehet emocioneve nga takimi i famshëm me Borën
0

‘Ka pasur sherre, luftë’! Donaldi iu rikthehet emocioneve nga takimi i famshëm me Borën

0
0

Donaldi ka folur për herë të parë për takimin e tij me Borën në Big Brother Vip. Në një intervistë të veçantë me Manushin ai u ngacmua për puthjen e famshme me Borën në shtëpinë vip.

“Unë tani po e shikoj. Që kur kam ale nga Big-u unë nuk e kam parë, nuk e kam patur atë guximin më saktë. Këtë video e ka publikuar Romeo. Ka qenë takimi im me Borën, shumë emocional, shumë drithërues. Të gjitha emocionet, kanë qenë emocione të forta”, tha ai.

Më pas Donaldi tregoi se ka pasur diskutime të forta deri në momentin që gjërat u sheshuan plotësisht.

Ka patur diskutime, debate, sherre, luftë, bomba, mina dhe të gjitha. Kanë kaluar por unë personalisht që të futem dhe ta shikoj, nuk kam patur guximin ta bëj sepse nuk kam dashur t’i kthehem edhe njëherë emocioneve, e kam patur me frikë.

Dyshja historinë e tyre të dashurisë do ta përjetësojnë në një film për të cilin kanë punuar prej kohësh dhe pritet të lançohet së shpejti.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=VFh8DAxd2BI

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/borazemani/