Home ShowBiz Princi Harry ‘i dëshpëruar’ për pajtim me mbretin Charles pas publikimit të ‘Endgame’
Princi Harry ‘i dëshpëruar’ për pajtim me mbretin Charles pas publikimit të ‘Endgame’
0

Princi Harry ‘i dëshpëruar’ për pajtim me mbretin Charles pas publikimit të ‘Endgame’

0
0

Princi Harry dëshiron të kthehet në Britaninë e Madhe për të korrigjuar raportin me familjen mbretërore, veçanërisht me babain e tij, mbretin Charles

Duka i Sussex-it, Princi Harry thuhet se është ‘i dëshpëruar’ të kthehet në Britani për të takuar babanë e tij Mbretin Charles për pajtim pas publikimit të librit bombë të Omid Scobie, Fundi i lojës.

Versioni holandez i Endgame nga Omid Scobie, miku i supozuar i Meghan Markle dhe Harry, shkaktoi grindje në garën mbretërore muajin e kaluar.

Publikimi, duke cituar burime të brendshme, pohoi se babai i Archie dhe Lilibet dëshiron të kthehet në Britani të Madhe për të bërë ndryshime me familjen e tij mbretërore, veçanërisht me babain e tij, mbretin Charles.

“I gjithë ky makth ka qenë një thirrje e madhe zgjimi për Harry-n dhe ai e di se duhet të kthehet në shtëpi dhe të flasë me familjen e tij.”

Princi Harry, i cili u tërhoq nga posti i familjes mbretërore së bashku me gruan e tij Meghan Markle në vitin 2020, nuk ishte përgatitur për mënyrën se si ndodhi gjithçka, pretendon raporti dhe shtohet dhe ai “ndihet sikur gjërat kanë shkuar shumë larg dhe ai nuk e di çfarë të bëjë.”

Synimet e vërteta të Harrit për paqen me mbretërit u zbuluan pasi një ekspert mbretëror pretendoi se Duka ka “një të ardhme të pasigurt” në SHBA aktualisht.

Linku: https://www.geo.tv/latest/522563-prince-harry-desperate-to-make-peace-with-king-charles-after-endgame-release

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/theroyalfamily/

tags: