Home ShowBiz Luizi dhe Kiara më të dashuruar se kurrë, shfaqen krah njëri-tjetrit
Luizi dhe Kiara më të dashuruar se kurrë, shfaqen krah njëri-tjetrit
0

Luizi dhe Kiara më të dashuruar se kurrë, shfaqen krah njëri-tjetrit

0
0

Luizi dhe Kiara janë mjaftë aktiv në mediat sociale duke publikuar momente të shumta nga jeta e tyre.

Çifti shumë shpejt do të behën edhe prindër të një vajzë.

Kiara pak orë me parë ka ndarë një foto tejet të bukur krahë bashkëshortit të saj, ku shihen të lumtur.

Andaj kjo foto mori vëmendjen e ndjekësve duke rrëmbyer komente dhe pëlqime të shumta.

Linku: https://www.instagram.com/kiaratito/

Foto: https://www.instagram.com/kiaratito/