Home ShowBiz ‘Të kam zemër moj’, Romeo refuzon të aktrojë me Artën
‘Të kam zemër moj’, Romeo refuzon të aktrojë me Artën
0

‘Të kam zemër moj’, Romeo refuzon të aktrojë me Artën

0
0

Produksioni solli në shtëpi një zarf të bardhë ku Egla, Ilnisa dhe Juli do të organizojnë  një shfaqje teatrale brenda ambienteve të shtëpisë.

Secili prej tyre duhej të zgjidhte banorë të tjerë për të ndarë rolet.

Për tragjedinë ‘Romeo dhe Zhuliet’ u zgjodh Romeo, por në rolin e Zhulietës u ngritën dyshime mes Heidit dhe Artës.

Romeo nuk pranoi të luajë rolin pa Heidin ajo nisi të përlotej në oborr dhe Romeo u mundua që ta qetësojë.

Nuk po qaj, është thjesht nerv.

Të kam zemër moj i thotë Romeo teksa mundohej t’i rrinte afër në këto momente.

Linku:https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/