Home ShowBiz Zhaklina e injoroi në daljen e fundit, Efi reagon indirekt
Zhaklina e injoroi në daljen e fundit, Efi reagon indirekt
0

Zhaklina e injoroi në daljen e fundit, Efi reagon indirekt

0
0

Zhaklin Lekatari në daljen e saj të fundit injoroi Efin në momentin që iu paraqit fotoja e saj. Ajo tha nuk e njoh nuk kam asnjë koment.

Nuk ka vonuar përgjigjia indirekte dhe nga ana e Efit.

Efi ka hedhur sot një story ku ka bashkëbiseduar me fansat, duke i lejuar ata të bëjnë pyetjet që duan. Një fans i saj shkruan:

Mos iu bëj njerëzve kaq shumë obsesion se janë ca që bien e zgjohen me emrin tënd.

Efi i është përgjigjur me një video të shkurtër.

Ky është problem se zakonisht mund të bëhen obsesion, por edhe në mënyrë të keqe. Duke të sharë përshembull, duke folur keq për ty.

Linku: https://www.instagram.com/efi.dhedhes/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/efi.dhedhes/

tags: