Home ShowBiz Çfarë ndodhi! Një tjetër zarf i zi në shtëpinë vip frikëson banorët
Çfarë ndodhi! Një tjetër zarf i zi në shtëpinë vip frikëson banorët
0

Çfarë ndodhi! Një tjetër zarf i zi në shtëpinë vip frikëson banorët

0
0

Gara në Big Brother Vip dhe pse është shumë herët është bërë e ashpër. Konkurrentët gjatë kësaj kohe kanë thyer një sërë rregullash dhe janë ndëshkuar dhe nga produksioni.

Megjithatë këtë herë një tjetër zarf i zi paraqitet në shtëpinë vip i cili ka friksuar banorët e shtëpisë më të famshme.

Juli teksa bisedonte me Riken vuri re prezencën e zarfit të zi.

Banorët filluan të pyesnin njëri-tjetrin.

Çfarë ka ndodhur dhe cili do të penalizohet mbetet për tu parë. Kujtojmë se pak orë më parë u ndëshkua nga Vëllai i Madh si e padukshme Ilnisa.

Debatet ofendimet dhe prekjet fizike nuk kanë munguar dhe pas kësaj mes banorëve të cilët janë në ankth të zarfit të zi.

Linku: https://www.instagram.com/p/C3u-t8Gs60p/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/C3u-t8Gs60p/