Home ShowBiz Lënë pas hatërmbetjet, Romeo dhe Heidi pajtohen në orët e vona
Lënë pas hatërmbetjet, Romeo dhe Heidi pajtohen në orët e vona
0

Lënë pas hatërmbetjet, Romeo dhe Heidi pajtohen në orët e vona

0
0

Romeo dhe Heidi pas një sërë diskutimesh në shtëpinë vip mes tyre duket se më në fund kanë vendosur të pajtohen.

Dyshja dikutimin e parë në çift nuk e përjetuan mirë.

Ata të distancuar nga njëri-tjetri shpërthyen në lot. Heidi bëri hapin e parë për tu sqaruar duke i kërkuar falje Romeos.

Dinamika e lojës sa vjen dhe bëhet më e ashpër dhe për çiftin duket se sfida është dyfish e vështirë.

Megjithatë në orët e vona ata kanë lënë pas zënkat.

Romeo ka shkuar pranë shtratit të Heidit duke e përqafuar.

Ndryshe nga Romeo Heidi duket se ka ende pasiguri në raport me të ku është shprehur se i duhet kohë të mendohet.

Llinku: https://www.instagram.com/p/C3twNwJoMeg/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

tags: