Home ShowBiz ‘Qaj tani është momenti të qash’, pasi e bullizoi Egla tallet keq me Françeskën
‘Qaj tani është momenti të qash’, pasi e bullizoi Egla tallet keq me Françeskën
0

‘Qaj tani është momenti të qash’, pasi e bullizoi Egla tallet keq me Françeskën

0
0

Aktorja Egla Ceno në Big Brother Vip ka vendosur të luajë me të gjitha ‘armët’ për t’i shkuar garës në fund. Ajo është përplasur me pjesën më të madhe të banorve dhe këtë herë rradhën e ka pasur Françeska.

Egla pak orë më parë i bëri një koment bullizues për trupin Françeskës duke i thënë se kur erdhe ke qenë më e dobët tani je shëndoshur dhe ke vënë bark, ti je dhe Miss.

Françeska e ka përjetuar keq këtë koment dhe mëngjesi mes tyre ka filluar me tone të ashpra.

Ajo i thotë se më ke bërë të ndihem keq mua dhe shumë vajzave të tjera që mund të ndodhen në të njejtën situatë.

Mirpo Egla e ka etiketuar si budallaqe dhe ka vijuar të tallet keq me ketë temë. Teksa Françeska i thotë se më ke mbër të ndihem keq Egla dëgjohet ti thotë në fytyrë tani është momenti të qash, qaj pra.

Linku: https://www.instagram.com/p/C3uhNtUslBb/

Burimi i fotos:

https://www.instagram.com/p/C3uhNtUslBb/

tags: