Home ShowBiz Meritoni dhe Egla befasojnë me reagimin e tyre pas qëndrimit në dhomën e bardhë
Meritoni dhe Egla befasojnë me reagimin e tyre pas qëndrimit në dhomën e bardhë
0

Meritoni dhe Egla befasojnë me reagimin e tyre pas qëndrimit në dhomën e bardhë

0
0

Sherri mes Eglës dhe Meritonit përfshiu dhe Ilnisën duke agravuar më tej në përndjekje dhe ‘dhunë fizike’.

Situata eskaloj mes treshes saqë produksioni vendosi ti skualifikonte treshen duke iu dhënë një mundësi nëpërmjet publikut për tu rikthyer në shtëpi.

Kush do të rikthehet mes tyre mbetet për tu parë.

Ajo që ka befasuar ndjekësit së fundmi është Egla dhe Meritoni.

Egla dhe Meritoni pas disa orësh izolim në dhomën e bardhë kanë vendosur të bëjnë paqe me njëri-tjetrin.

Meritoni i është afruar aktores për ta përqafuar dhe kjo e fundit e ka pranuar një gjë të tillë.

Duket se orët e izolimit iu kanë shërbyer për të reflektuar me veten dhe për tu treguar më njërëzor pavarësisht sfidave të lojës.

Linku: https://www.instagram.com/p/C5TMx6kMegD/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C4_xThFoSdp/