Home ShowBiz “Të dua shumë, Mëkati”, Rike Roçi surprizohet nga mashkulli i zëmrës në BBV
“Të dua shumë, Mëkati”, Rike Roçi surprizohet nga mashkulli i zëmrës në BBV
0

“Të dua shumë, Mëkati”, Rike Roçi surprizohet nga mashkulli i zëmrës në BBV

0
0

Rike Roçi gjatë qëndrimit në Big Brother Vip ka treguar se një histori dashurie e pret jashtë.

Modelja seksi ka ngjallur jo pak kuriozitet tek ndjekësit pasi në asnjë moment nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje për mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën.

Së fundmi një dron me një mesazh special ka mbërritur për të.

“Të dua shumë, Mëkati”, shkruhej në mesazhin që mbante droni, teksa Rikja bërtiste e emocionuar në oborr.

Kujtojmë se në fillime Rikja tha se i dashuri i saj dhe Meritoni janë shokë. Në një diskutim me Romeon, Meritoni i kërkoi që të mos e ngacmonte tek shoqëria pasi ai e njeh mirë kush është Mëkati dhe çfarë familje ka.

Mëkati duket se përveçse është shoku i Meritonit është dhe i dashuri i Rikes.

Pavarësisht se të gjitha gjasat na çojnë në këtë pikë ende nuk ka asnjë konfirmim zyrtar nga ana e palëve.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/rike_roci_/

tags: