Home ShowBiz Fernando ka 4 motra dhe vëllezër, Çiljeta flet për herë të parë për ish partnerin
Fernando ka 4 motra dhe vëllezër, Çiljeta flet për herë të parë për ish partnerin
0

Fernando ka 4 motra dhe vëllezër, Çiljeta flet për herë të parë për ish partnerin

0
0

Çiljeta dhe pse është një emër i rëndësishëm në botën e muzikës kur vjen puna tek jeta familjare ajo është treguar super hermetike.

Këngëtarja ka një djalë që quhet Fernando por për të atin e tij pothuajse nuk ka folur kurrë publikisht.

Megjithatë pjesmarrja e saj në Fermën Vip duket se e ka nxjerrë jashtë kornizave të saj të hermetizmit mbi jetën personale.

Në një bisedë me Elsa Lilën këngëtarja ka zbuluar se i biri ka 4 motra e vëllezër nga babai.

Ajo tregoi se ish partneri i saj ka 4 pasur 4 gra të ndryshme me të cilat ka nga 1 fëmijë.

Mezi pres t’i mbledh këtë verë motrat dhe vëllezërit e Fernandos. Do të marr një shtëpi të madhe me qera për të mbledhur të gjithë. Babai i Fernandos ka pasur 4 gra të ndryshme në jetën e tij me të cilat ka bërë fëmijë”, u shpreh Çiljeta

 

Linku: https://www.instagram.com/fermavip.al/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/C3KrwexNGCa/

tags: