Home ShowBiz ‘Ndihem shumë e lumtur’, Alma Bekteshi flet për divorcin
‘Ndihem shumë e lumtur’, Alma Bekteshi flet për divorcin
0

‘Ndihem shumë e lumtur’, Alma Bekteshi flet për divorcin

0
0

Këngëtaren Alma Bekteshi jemi mësuar ta shikojmë të bëjë zhurmë vetëm me anën e saj profesionale.

Në daljen e saj të fundit ka ndodhur ndryshe. Rrëfimi i saj për divorcin ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

‘Njerëzit çdo ditë divorcohen, bashkohen, lidhen me dikë tjetër, është një proces që ndodh, nuk jam as e para dhe as e fundit, jeta vazhdon. Si ndihem tani si beqare? Shumë e lumtur!

Për momentin jam pas fëmijëve, ta nxjerr dhe djalin se është 17 vjeç dhe pastaj…. Zakonisht në mëngjes jam ajo mami që zgjoj kalamajtë, vajza shkon në punë, djali në shkollë, pastaj shkoj në fakultet dhe jap mësim, pastaj punët e tjera në shtëpi, si të gjitha gratë”, tha ajo në E diell.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=ueulbTWOQiI

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=ueulbTWOQiI