Home ShowBiz Meritoni personi i parë i eleminuar në finalen e Big Brother Vip
Meritoni personi i parë i eleminuar në finalen e Big Brother Vip
0

Meritoni personi i parë i eleminuar në finalen e Big Brother Vip

0
0

Big Brother Vip sot finalizon një rrugëtim të një spektakli dinamik dhe super të zhurmshëm e të suksesshëm.

Mbrëmja e sotme rezervon një spektakël plot surpriza dhe emocione të forta për të 5 finalistët dhe kryesisht personin që do të rrëmbejë çmimin e madh.

Mes 5 finalistëve personi më pak i votuar është Meritoni  duke mos pasur mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Sipas Arbrit, Meritonin e kanë penalizuar debatet e vazhdueshme që ka paur me Heidin dhe Eglën sepse këta të fundit kanë krijuar tifozeri më të madhe në publik.

Linku:https://www.instagram.com/p/C7Zy5LNMqH5/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C7Zy5LNMqH5/

tags: