Home ShowBiz Zbulohet misioni i saj i fshehtë, Elsa Lila largohet nga Ferma Vip
Zbulohet misioni i saj i fshehtë, Elsa Lila largohet nga Ferma Vip
0

Zbulohet misioni i saj i fshehtë, Elsa Lila largohet nga Ferma Vip

0
0

Elsa Lila prej kohësh ka qenë pjesë e Fermës Vip ku ka dhuruar emocione të këndshme për ndjekësit.

Mbrëmë ajo është larguar nga kjo eksperiencë.

Fjoralba zbuloi se këngëtarja ka qenë e infiltruar për një mision dhe rrugëtimi i saj është mbyllur me kaq.

“Elsa ka qenë e infiltruara e Agait. Ajo ka pasur një mision që në ditën e parë që ka hyrë në fermë”, komunikoi Fjoralba Ponari.

Po ashtu fermerët u paralajmëruan se kush humb sfidën do të eleminohet direkt.

Finalja e këtij spektakli është shumë pranë por produksioni ende nuk ka zbuluar një datë fikse.

Linku:https://www.instagram.com/fermavip.al/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/C7XkFKroC3K/?img_index=1

tags: